Putovanja i akcije 2009.
MOSTAR BABY!
- Details
- Category: Putovanja i akcije 2009.
- Created on Wednesday, 21 January 2009 19:03
- Written by BIBER

DA OBAVEZNO IDEM TAMO NA SUSRET!!! Reče Zriky i jednom rečenicom opisa kako se proveo u Mostaru, a proveo se... Nismo ni planirali da ćemo obići bratiju u Mostaru. Poziv je stigao mailom, pa pričalo se nije da nismo ali niko nije bio ozbiljan. Onda PETAK idemo, šta još nismo krenuli? Šinković, Papbdić, Zrikić i Biberović PRAVAC BIH!!!
Krenuli smo u subotu u 12h, dobro opremljeni gasom iz uvoza! Sesi je uprogramirao ludu mašinu MIO STANDARD (koja se istina par puta gubila u planinama bosne a pogotovo u Sarajevu, iliti SKRENUTI NAGLO LEVO preko šina). Zriki je sve vreme ometao putovanje jer smo morali da stajemo kako bi urinirao.
![]() |
![]() |
A i Biber nije imao neku bešiku za pohvalu. (Kažu ovi iza mene, dok sad pišem, da je to zbog starosti!)
Kako nismo hteli da se oslonimo na naše navigatore koji su se već nekoliko puta pokazali (recimo u Temerinu) pozvali smo ekipu iz Mostara da izađe ispred nas. U Mostar smo stigli u 21h! Party je bio u klubskoj diskoteci!
![]() |
![]() |
E a u diskoteci... Kaže Zriky ludilo. Mada je jedno vreme bio izgubljen tako da je morao da ga traži Tiho (predsednik MC NERETVA). Džaba ga je tražio mogao ga je naći samo Biber jer on nas samo zna, a Biber kaže da je pio piva kao PAS. Oni jedno a Zriky 3 za to vreme, tako da nije ni čudno što je sutra bio bolestan. A pivooo, pili smo Karlovačko (ovde iza mene dok ovo pišem raspravljaju koliko je bilo diskoteka, došli su do cifre 3 ali ni oni nisu sigurni, sve u svemu u nekoj diskoteci je bila zajebancija - ili više njih), i pili smo i hajneken.
![]() |
![]() |
A i jelo se... Bogami, neki kažu da Seba nije jeo a to samo zato što je malko "mirisalo", a i kako ne bi mirisalo jagnjence. A mi zli vukovi! Biber je koristio svoju moćnu mačetu kako bi se izborio sa mesom - blejom.
![]() |
I tako, pored mostaraca bili smo presrećni jer su bili i drugari iz Il Paradisa - Istočno Sarajevo. A bili su i Slow Wheels iz Valjeva. A bile su i neke tete da prostiš! Šinko je nešto pregovarao na međudržavnom nivou. Ne znamo kako su se završili pregovori.
![]() |
I tako vrag uze šalu, prezimena sa početka storije behu tek tada nastala kada su počeli DJ-vi da puštaju neke srpske pesmice a mi po tri prsta uvis (ko zna zašto - crazy hungarians). Šinko je bio najveća SRBENDA u kafani i postade Šinković!
Znate već kako se završavaju žurke MK MUŽLJA, svi odu da spavaju osim... Ovoga puta Zriky nije teo da bude pametan ali ga je koštalo sutradan. Evo primer njegovog ludija je da u 6 sati (nakon inanguracije u KRALJA DISCOTEQUE) poželeo da vidi onaj čuveni most i pravac ka mostu - trčeći! Sva sreća da su ga na vreme zaustavili inače, možda bi iskočio. SLIKE MOSTA NEMAJU POŠTO GA NISU NI VIDELI!!! - seljoberi.
![]() |
Kako nas je Seba rano probudio mogli smo da krenemo kući! Svratili smo u Sarajevo kod Akšija.
![]() |
I tako, kući smo se vratili u nedelju oko 23h. Mrtvi ali prezadovoljni!
![]() |
![]() |
Ajd, pa do viđenja...
Pisali: Biber, Seba, Zriky and Robert M.




















Comments
lepo lepo sam da se budete i leti vozili tako na susrete Sa motorima, kao zimi sa avtom.
RENEGADE TRIKER
U svakom slucaju nam je drago da ste se dobro i ugodno osjecali kod nas i da ste se dobro zabavili....da niste pozalili sto ste dosli!!!!
Nezaboravite nikada da sada negdje daleko u suncanoj Hercegovini imate bracu i prijatelje kod kojih ste uvijek dobro dosli...
Pozdrav od svih clanova MC NERETVA MOSTAR i naravno moje malenkosti...
Kada se ide ponovo?
MOra da je dosta jaganjaca utihnulo ,pa ste imali podlogu za hektolitre Karlovačkog...
RSS feed for comments to this post